9589

Про що насправді говорили Зеленський та Путін

Президент України обговорив питання припинення вогню на Донбасі. Володимир Зеленський провів телефонні переговори з президентом країні-агресора – Володимиром Путіним.

Президент України обговорив з главою РФ питання закінчення війни. Про це він заявив на брифінгу в Києві. Зеленський зазначив, що треба терміново провести зустріч у “нормандському форматі” для вирішення конфліктної ситуації на Сході України.

“Я сьогодні вранці розмовляв з президентом Росії Володимиром Путіним з цього приводу, терміново йому подзвонив. Сказав, що це нас не наближує до миру: “Я дуже вас прошу вплинути на ту сторону, щоб вони припинили вбивство наших людей”, – повідомив Зеленський.

Також президент порушив питання про будівництво моста у Станиці Луганській, розмінування територій та повернення заручників.

Нагадаємо, 6 серпня неподалік Павлополя загинули 4 українських військових від обстрілу з гранатомета. Вчора Володимир Зеленський закликав усіх країн-учасниць “нормандського формату” зібратися для термінових переговорів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *