3432

Як французька косметична компанія заплатила за зверхність до української мови

Франківський районний суд міста Львова покарав косметичний бренд Yves Rocher Ukraine  за те, що покупцю відмовилися надати інформацію про товар на своєму сайті державною мовою. Згідно з постановою Франківського районного суду міста Львова, компанію покарали на 16692 гривні, повідомляє Главком.ua

Як повідомив представник громадської організації «Незалежні» Святослав Літинський у Facebook, компанія Yves Rocher Ukraine у кінцевому результаті змушена була заплатити близько 25 тис. грн разом з податками і зборами:

«Компанія спершу відмовлялася від того факту, що вона щось продає на своєму сайті, потім подавала апеляцію. А можна ж було укласти мирову, взяти рік часу аби все привести у належність (створити україномовну версію  на сайті – ред.) і подякувати один одному», – написав активіст.

Yves Rocher – всесвітній бренд косметики та краси, заснований у 1959 році французьким підприємцем Івом Рошером у Ла-Гасілі. Компанія представлена в 88 країнах на п’яти континентах і працює 13 500 співробітників, виключаючи понад 215 000 за рахунок додаткових непрямих робочих місць.

Нагадуємо, 16 січня 2020 року вся реклама в Україні має бути державною мовою.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *