1572

В Україні чотири області можуть з “зеленої” зони відразу перейти в “червону”

Найближчим часом чотири області можуть з “зеленої” зони відразу перейти в “червону”.
Про це заявив глава комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький, передає УНІАН.

За його словами, в Україні зафіксовано найбільше число нових хворих COVID-19 за останні чотири місяці.

“В даний час найбільш тривожні показники в чотирьох регіонах: Чернівецькій, Волинській, Закарпатській та Тернопільській областях. Найближчим часом ці західні регіони можуть з” зеленої “зони відразу перейти в” червону “, – сказав він.

 

Радуцький уточнив, що за кількістю хворих на 100 тисяч населення в “лідерах” Чернівецька та Луганська області. Найбільше зайнято ліжок з киснем в Чернівецькій (55%) та Тернопільській (40%) областях.

Він запевнив, що по країні навантаження на систему охорони здоров’я залишається контрольованою. Реанімаційні ліжка зайняті на 27%, ліжка з підведеним киснем – на 22%, апарати ШВЛ – на 10%.

“Переконаний, що місцева влада повинна не чекати подальшого різкого погіршення епідситуації та оперативно реагувати: посилювати контроль за основними правилами карантину, готуватися до відкриття додаткових ліжок в” ковідних “відділеннях”, – підкреслив Радуцький.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *