1120

Про готовність до опалювального сезону розповіли у Чернігові

До 1 травня наступного року на Чернігівщині ціна на газ залишається незмінною, про це повідомив на прес-конференції 1 жовтня директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

Компанія «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «Твій газзбут», підписала контракт з НАК «Нафтогаз України», чим забезпечила сталу закупівлю природного газу для населення і 100% готовність до опалювального сезону 2021—2022 рр. Вартість ресурсу в рамках річних тарифів залишається на рівні 7,99 грн за кубометр.

— Наразі ми маємо підписаний з «Нафтогазом» контракт на закупівлю природного газу для побутових споживачів, релігійних організацій та відомчого житла. В рамках даного контракту вартість палива для нас, як для постачальника, фіксована, завдяки чому, до 1 травня наступного року незмінною залишиться і ціна газу у наших річних тарифах, — заявив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

Іван Луста

Як зазначив керівник газового відомства, базовий тариф «Твій газ Річний» став страховкою для громадян від цінових коливань і гарантією стабільної вартості газу. Він був запроваджений з 1 травня поточного року, за ініціативи Уряду та НКРЕКП, і діятиме до 30 квітня наступного.

Тарифом передбачена оплата фактично спожитого протягом календарного місяця блакитного палива. Незмінними залишаються і строки розрахунку – до 25 числа місяця наступного за місяцем поставки.

Іван Луста закликав побутових споживачів розпочати новий опалювальний сезон без боргів. В Україні набули чинності зміни до законодавства, якими скасовано заборону обмежувати надання житлово-комунальних послуг громадянам України в разі наявності заборгованості. «Карантинне» обмеження тепер стосується лише тих регіонів, які потрапили до зони з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *