929

Оприлюднили факти жорстокого знущання в колоніях РФ

Жахливі факти сексуального насильства з боку співробітників ФСБ в російських тюремних лікарнях і колоніях зафіксовані на відеокадрах.

Зйомки з найжорстокішими методами насильства зуміли вивезти за кордон російські правозахисники і розмістити 4 жовтня 2021 року на каналі ГУЛАГу НІ в Ютуб. Цей канал, до речі, заборонено з недавніх пір в Росії. Як стверджують автори проекту, відеозйомки вдалося роздобути з архіву ФСБ. Через два дні офіційні органи РФ заявили про початок перевірки за оприлюдненими фактами.

 

Зафіксовані відеокадри свідчать про те, як оперативники ФСБ і ФСВП принижували засуджених і примушували їх виконувати будь-які незаконні доручення кураторів. Про це повідомляє видання gulagu-net.ru.

Це найбільший і гучний провал російських спецслужб — Управління М ФСБ і Головного опер.управління ФСВП. Такого ще не було ніколи. Незалежні правозахисники отримали понад 40 Гб відео засобів об'єктивного контролю, документів і фото, які доводять, що в установах ФСВП діють зондер-команди негласних агентів ФСБ і ФСВП, які за завданням кураторів катують і гвалтують ув'язнених, і сам процес знімають на службові відеореєстратори, які їм видають для зйомок цих катувань. Сотні людей були фізично принижені, зґвалтовані і за допомогою цього відеокомпромату завербовані для подальшої участі в цьому катівному конвеєрі.

18+ Torture in Russia. Файли з секретного відеоархіву: ФСВП і ФСБ займалися тортури і приховували їх. Відео тут: КАТУВАННЯ В РОСІЇ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *