915

Що ми залишимо після себе нашим дітям і онукам?

Це повинні почути представники влади, правоохоронних органів, екологи, законодавці, громадські активісти і просто небайдужі люди. У цих словах – не тільки біль і переживання однієї людини. Це — наша спільна проблема…

Знищуються самозасіяні ліси, яким по 15-25 років, натомість витрачаються мільйонні кошти на так звані державні програми з лісових насаджень (озеленення). Розорюються луги, пасовища, заболочені місця впритул до водойм. Окрім пагубності для річок, диким птахам та звірам вже незабаром не буде де й створювати свої сім`ї.

Те, що зараз діється в сфері екології — це не просто винищення природи, а знищення України. Що ми залишимо після себе нашим дітям і онукам?

Про все це поділився своїми враженнями-судженнями під час проведення «екологічної» прес-конференції 1 жовтня 2021 р. громадський еко-активіст із Чернігова Павло Бистров.

— Останні півтора року я бачу бездіяльність нашої влади в галузі збереження навколишнього середовища. І це чітко видно на конкретних прикладах, — зазначив Павло Бистров. —Здавалося б, в Чернігівській обласній державній адміністрації був створений штаб на чолі екс-глави цієї інституції Андрія Прокопенка. Але, як виявилося, цей штаб був створений чисто для формальної діяльності, вірніше бездіяльності. Бо якби штаб цей ефективно працював, не було б у подальшому випадків знищення боліт, прибережних угідь, сіножатей, лісових насаджень тощо. Але ж в останні півтора року злочини проти природи не те, що мінімізувалися, а, навпаки — згубна для екології діяльність набула ще більших масштабів і триває майже в усіх регіонах нашої області. І при тому, цей процес вже переходить у стадію абсолютної безконтрольності.

Про це детальніше — у відеосюжеті:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *