855

Відомі подробиці останніх хвилин життя нардепа

Чому водій таксі не викликав швидку допомогу, коли народному депутату від Чернігівщини Антону Полякову стало зле, і куди віз його таксист за лічені хвилини до смерті? Ці та інші питання з`ясовують правоохоронні органи в рамках відкритого кримінального провадження по факту раптової смерті нардепа (ст.115 Кримінального Кодексу України — умисне вбивство).

У Головному управлінні Національної поліції в місті Києві вже з`явилася деяка інформація стосовно трагічної події.
8 жовтня 2021 р. о 2 годині 10 хвилин в районі вулиці Березняківська, 2 (м.Київ) екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль «таксі» за порушення правил дорожнього руху (!) На задньому сидінні в лежачому положенні знаходився народний депутат Антон Поляков, який почував себе дуже погано.

Водій таксі пояснив, що він декілька хвилин тому підібрав клієнта в Дарницькому районі (?).

В цей час у народного депутата Антона Полякова почалась нудота і конвульсії. Патрульні зупинили машину швидкої допомоги, яка проїжджала поруч для надання допомоги.
Але всі намагання лікарів врятувати життя народному депутату були марні. В 2. 45 лікарі констатували його смерть.
Зазначимо, що тиждень тому Антон Поляков приїжджав на запрошення жителів села Количівка, аби допомогти їм відстояти їхнє прагнення у забороні розорювання лугів, пасовищ навколо річок та озер. Мешканці села передали йому відповідне звернення до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради. Він пообіцяв їм активно просувати це питання на вищому щаблі влади…   

Антон Едуардович Поляков, 1987 р.н., був обраний на останніх виборах народним депутатом як мажоритарник, хоча і від політичної партії «Слуга народу». Після того як його виключили з партійної фракції «слуг» у Верховній Раді, він увійшов у фракційну групу «За майбутнє».
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *