841

Із зони бойових дій повернулися додому танкісти

Після тривалого перебування в районі проведення Операції об’єднаних сил повернулися додому, в селище Гончарівське Чернігівської області, військовослужбовці механізованого батальйону першої окремої танкової Сіверської бригади.

В урочистій обстановці військові пройшли ходою вулицями селища де їх зустрічали місцеві мешканці та діти.

— Дуже радий сьогодні вас всіх бачити і вітати. На жаль, один наш військовослужбовець загинув на підступній міні. Зараз ви певний час будете відпочивати. Проте згодом після певної підготовки треба буде знову повертатися до виконання обов’язків на Сході України, — зазначив виконуючий обов’язки командира бригади підполковник Іван Медведєв.

Присутні представники органів державної та місцевої влади, військовослужбовці та інші поважні гості вшанували хвилиною мовчання своїх полеглих побратимів та поклали живі квіти до місцевого меморіалу Слави. Адже 45 військовослужбовців бригади з початком бойових дій віддали найдорожче — своє життя за щасливе майбутнє українського народу. Водночас військовий капелан отець Антоній відслужив поминальну літію за загиблими воїнами.

За сумлінне виконання військового обов’язку кращих армійців нагородили відзнаками, грамотами, цінними подарунками та грошовими преміями.

Кульмінацією події став святковий концерт колективу військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *