4430

Державне підприємство на Чернігівщині захопили рейдери

У селі Іванівка Борзнянської територіальної громади Ніжинського району 8 жовтня відбулося рейдерське захоплення державного підприємства Національної академії аграрних наук України. Про це повідомляє видання «Новини Чернігівщини».

Видання пише, що в Іванівці невідомі особи спортивної статури захопили приміщення контори і силоміць викинули з неї діючого директора Андрія Скварського. А коли він наступного дня спробував увійти в це приміщення, то невідомі не пустили його в середину. А організував таке рейдерське захоплення нібито колишній директор дослідного господарства «Іванівка» НААН України Микола Половік.

Микола Половік, як стверджує видання, підозрюється прокуратурою у нанесенні фіктивних боргів підприємству в більш, ніж 60 мільйонів гривень. Екс-директор очолював держпідприємство впродовж останніх 6-ти років і довів господарство практично до стадії банкрутства. Загальні борги держпідприємства становлять 90 мільйонів гривень, дві третини з яких – це фіктивні борги перед різними ФОПами та фірмами. Місцеві скаржаться, що на їхніх землях господарюють особи кавказької національності. Самі ж працівники господарства вже рік не отримують зарплати.

Станом на 10 жовтня офіційної реакції від правоохоронних органів стосовно цієї події не надходило.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *