5179

111 млн грн освоїли інвестицій харчові підприємства Чернігівщини

В Чернігівській області виробляється 7% загального обсягу виробництва в Україні здобних виробів, більше 5% свіжих чи охолоджених туш яловичини і телятини, по 2% вершкового масла, хліба та хлібобулочних виробів.

За даними Головного управління статистики в Чернігівській області, з початку року підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували продукції на 10 млрд грн (39% загального обсягу реалізації промисловості області) та за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 111 млн грн капітальних інвестицій (32% обсягу капітальних інвестицій промисловості області).

У січні-серпні 2021р. на цих підприємствах працювало майже 7 тис. осіб штатних працівників (20% працюючих у промисловості), середньомісячна заробітна плата яких становила 10555 грн.

Як повідомили у Головному управлінні статистики області продукція українських виробників продовольчих товарів на 82% заповнює споживчий ринок області, зокрема понад 95% м’яса, молока, масла вершкового, цукру, хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів – вітчизняного виробництва.

Харчова промисловість Чернігівщини забезпечує населення широким асортиментом м’ясної, молочної, борошномельно-круп’яної, хлібопекарської продукції, кондитерськими виробами та напоями.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *