5178

На 56,1% зросла потреба у видатках за лікарняними на Чернігівщині

За 9 місяців поточного року відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській прийнято на фінансування лікарняні з тимчасової втрати працездатності на суму 209,4 мільйона гривень, повідомила заступниця начальника обласного управління Фонду Наталія Метлицька. 

У порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, це на 56,1%, або 75,2 млн грн більше минулорічного показника.

Упродовж трьох кварталів цього року лікарняні на оплату подали на 13,4 тис осіб більше – 47,8 тис працюючих проти 34,4 тис у минулому році.

Зросла також тривалість лікарняних і загальна кількість днів, прийнятих на оплату. За січень — вересень допомогу по тимчасовій непрацездатності призначено за 692,9 тис днів – на 33,2%, або 172,7 тис днів більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Наталія Метлицька нагадала, що дата фінансування Фондом допомоги по тимчасовій втраті працездатності прямо залежить від дати подання заяви-розрахунку роботодавцем як у випадку паперових, так і для е-лікарняних.

— Не дивлячись на збільшення стандартних строків фінансування матеріального забезпечення, яке пов’язано із перевищеннями потреби у видатках над доходами ФССУ через пандемію, усі види допомог надаються Фондом у повному обсязі, — зазначила Наталія Метлицька.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *