1107

«Хресний побратим» — нова ініціатива ветерана АТО/ООС із Чернігова

Учасник бойових дій на Сході України, колишній розвідник, член військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» полковник запасу Сергій Бачурін став хресним побратимом 3,5-річного Віталіка, сина свого друга, з яким разом раніше проходив військову службу — Євгена Ареф’єва, що помер торік у лютому внаслідок інсульту під час виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил.

— Ми загалом створили 3 проєкти, зокрема це вручення кулонів «Батьківське серце» дітям наших загиблих воїнів, другий проєкт — «Хресний побратим», відповідно до якого за дітьми полеглих українських захисників до 16 років будуть закріплені воїни нашої військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» та створення «Книги пам’яті». Наразі нам вже залишилося вручити близько 2500 кулонів, адже перешкодою цьому стала пандемія та й надалі будемо працювати над проєктом «Хресний побратим», який я сьогодні і започаткував. Хотілось, аби всі учасники АТО/ООС підтримали нас у цьому і стали «Хресними побратимами» діточок наших полеглих на сході України воїнів. Водночас ми будемо працювати над створенням «Книги пам’яті», адже дуже приємно, що вище керівництво ЗСУ підтримало нас в цьому, — розповів Сергій Бачурін.

Ветеран і надалі буде всіляко підтримувати родину Євгена Ареф’єва, адже він взяв на себе певні зобов’язання. Поруч із подарунками та солодощами він надав родині і фінансову допомогу.

В контексті. Євген Ареф’єв — майор Збройних Сил України, десантник-розвідник, учасник бойових дій на Сході України. З початком війни добровольцем пішов на фронт. Перебував на посадах: командир розвідувального взводу, помічник командира батальйону з розвідки, начальник розвідки – помічник начальника штабу батальйону до 2017 року. Брав участь у боях за Донецький аеропорт, був старшим на позиції у новому терміналі в жовтні 2014 року.

Повернувся на військову службу у 2019 році на посаду помічника начальника розвідки окремої танкової бригади. З серпня 2019 року проходив службу в управлінні розвідки штабу Оперативного командування «Північ». Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Похований на Алеї Героїв у Чернігові.

Ігор Березинський, кореспондент АрміяInform
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *