2154

Родині загиблого розвідника надали матеріальну допомогу

Представники військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» з Чернігова та місцевий аграрій вирішили надати допомогу сім’ї полеглого на сході України військового розвідника Євгена Ареф'єва.

— Ми відвідали цю сім'ю, зокрема його маму Валентину Єфимівну, дружину Тетяну та сина Віталіка. Дуже приємно, що до цього долучився мій друг, місцевий аграрій — Володимир Загаба та передав безоплатно 150 кілограм картоплі родині. Водночас я приніс подарунки та солодощі своєму «хресному побратиму», маленькому Віталіку. Проєкт «Хресний побратим» передбачає закріплення за дітьми полеглих українських захисників до 16 років воїнів нашої спілки. Ми і в подальшому будемо надавати усіляку допомогу нашим військовим і особливо родинам загиблих, адже вони в першу чергу її потребують, — каже учасник АТО/ООС, колишній розвідник, член військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» полковник запасу Сергій Бачурін.

Водночас Сергій Бачурін вручив почесну нагороду аграрію Володимиру Загабі від керівництва військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» за плідну співпрацю щодо підтримки українських захисників та членів їх родин.

 

Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *