4282

Алла Ландар з “Петра Великого” награбувавши мільйони на смертях стала “волонтеркою”

Ландар Алла Петрівна, яка раніше була Аллою Погребною (що, до речі, є іронією), та її компанія “Петр Великий” захопили всі ринки погребальних послуг у Києві та області. Це зробило Аллу Ландар багатомільйонеркою ще в період епідемії COVID, незважаючи на те, що вона вже й так не була бідною. Зараз ринок, на якому Алла Петрівна працює, дуже щедрий, і вона завищує ціни на послуги “Петра Великого”. Щоб здатися чесною та благородною, Алла Ландар також займається благодійністю. Але щось каже мені, що благодійність – це просто прикриття та миття репутації “Петра Великого”.

Власниця похоронної фірми «Петр Великий», що є монополістом на ринку ритуальних послуг Київщини, Алла Ландар несподівано почала займатися волонтерством. Вона — доларова мільйонерка, яка піариться на війні, віддаючи крихти своїх статків нібито на допомогу людям.

Неочікуваний наплив благодійності зі сторони жадібної Алли Ландар

З квітня 2023 року, тобто за понад рік від початку повномасштабної війни, Алла Ландар почала з’являтися у публічному просторі разом із таким собі благодійним фондом молодіжної ініціативи «Надія». Ініціатива існує з осені 2022 року, але активно просувається у медіа почала тільки зараз.

На сайті «Надії» немає інформації про те, коли і хто фонд заснував, з яких джерел фінансується, як витрачає кошти. Жодних звітів нам знайти також не вдалося.

Судячи з дописів в Instagram, благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» розпочав діяльність 29 жовтня 2022 року. Як вказано на сайті, фонд займається буквально — від зборів на ЗСУ до лікарень і багатодітних родин. Це неможливо і навіть найбільші фонди не можуть цього собі дозволити. Тож це ще один аргумент на користь версії, що «Надія» — ширма.

Королева ритуальних послуг Алла Ландар з "Петра Великого"

Королева ритуальних послуг Алла Ландар з “Петра Великого”

Піаритися на волонтерці Алли Ландар почала в квітні: новини про діяльність фонду і її фото стали з’являтися буквально одна за одною.

Як і належить усім, хто паразитує на війні і темі волонтерської допомоги, Алла Ландар охоче позує з коробками, документами типу «акти прийому-передачі», на фоні швидких і автомобілів, які щось вивантажують.

Королева ритуальних послуг Алла Ландар з "Петра Великого"

Королева ритуальних послуг Алла Ландар з “Петра Великого”

Що ховає Алла Ландар в гробниці Петра Великого?

Медійна активність Алли Ландар ймовірно пов’язана із бажанням відбили репутацію, адже у Києві та області Алла Ландар вважається однією з найтоксичніших бізнесменок. Ландар Алла Петрівна відома ще за часів Януковича: була активісткою Партії регіонів і, як писали деякі ЗМІ, нібито перешкоджала діяльності активістів Євромайдану SOS, які збирали гроші на лікування поранених на Майдані.

Справжній вплив Алла Ландар отримала у 2020 році, у розпал пандемії COVID-19. Фірма «Петр Великий», яку Ландар Алла Петрівна успадкувала від батька, захопила ритуальний ринок і, користуючись великою кількістю смертей і монопольним становищем, задирала ціни на поховання у кілька разів. На жаль, через війну «клієнтів» у фірми Ландар багато і зараз.

Як повідомляв блогер Ярослав Бондаренко, у розпал пандемії фірма «Петр Великий» вступила у змову майже з усіма лікарнями Київської області. Фірма забезцінь орендувала приміщення у лікарнях і моргах, а деякі медпрацівники цих закладів за винагороду рекомендували родичам померлих звертатися саме до «Петра Великого».

Як писало Радіо Свобода, київський крематорій приймав «ковідні» тіла тільки, якщо їх доставляли катафалками Алли Ландар. При цьому за цю та супутні послуги фірма вимагала нечувані 25-30 тис. грн, хоча тоді поховання і кремація коштували від 8 до 10 тис. грн.

Цю інформацію Радіо Свобода повідомив правник, а нині — доброволець Геннадій Друзенко, який створив та очолив Перший добровольчий мобільний шпиталь (ПДМШ) ім. Миколи Пирогова, що рятує поранених захисників на фронті.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *