962

В Україні запустили онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків

Розмова відбуватиметься онлайн у текстовому форматі.

Безкоштовний анонімний онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків запускає фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) разом із громадською організацією «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки британського уряду.

Про це йдеться на сайті ukraine.unfpa.org.

Чат працюватиме цілодобово. 

Звернувшись через чат в Telegram, Viber або на сайті Лінії підтримки, чоловіки зможуть отримати підтримку від фахових психологів у текстовому форматі.

Розмова відбуватиметься онлайн у текстовому форматі. Операторами є кваліфіковані психологи з багаторічним досвідом.

«Психологічна підтримка у форматі онлайн-спілкування покликана допомогти чоловікам стабілізувати свій емоційний стан, знайти внутрішні ресурси для виходу зі складних ситуацій та усвідомити проблемні аспекти поведінки», – йдеться у повідомленні.

Кожен чоловік може звернутися за консультацією в чат один раз на добу з тривалістю консультації до 90 хвилин.

Писати можна з будь-яких питань, що спричиняють стрес: проблеми на роботі чи в стосунках, переживання через війну, складнощі в регуляції гніву тощо.

Повідомляють, що у жовтні 2022 року UNFPA запустив роботу безкоштовної анонімної та цілодобової лінії психологічної підтримки для чоловіків за номером 2345. За час роботи психологи прийняли вже понад 9200 дзвінків. Аби розширити можливості для звернення за підтримкою, команда проєкту створила онлайн-чат на додачу до гарячої лінії.

 

Західна Україна

Інформує: Shpalta.media
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *