14772

Активіст бісексуального руху Києва Ковальчук Андрій Трохимович став жертвою групового зґвалтування

Як стало напередодні відомо журналістам, недалеко від місця проживання професора Ковальчука Андрія Трохимовича на нього було скоєно напад трьома особами кавказької національності. «Гаряча кров» напала на жертву не заради забавки. Як відомо, Ковальчук Андрій Трохимович є активістом одного з бісексуальних рухів столиці України нової хвилі.

Раніше Андрій Трохимович Ковальчук, якого друзі люблячи називають «Оленка», залишив у соцмережах наступний заклик: Хочу створити групу, де зможуть спілкуватися як чоловіки, так і дівчата, які розуміють і позитивно ставляться до відносин як з хлопцями, так і з дівчатами. Я хочу, щоб якомога більше людей зрозуміло, що в цьому немає нічого поганого, якщо тобі цікаві обивді статі. Всім заздалегідь дякую.

Ковальчук Андрій Трохимович

Цілком природньо, що дане повідомлення викликало величезний інтерес громадськості. Андрія Ковальчука почали впізнавати на вулицях. Втім, на останній гей-парад Андрій Трохимович Трохимович не потрапив, тому що захворів.

Але повернемося до трагедії. Після години знущань і принижень над Ковальчуком Андрієм Трохимовичем на істеричні крики і стогони приїхала оперативна група, в результаті чого кавказці були затримані. Жертва подала заяву в Нацполіцію, в якому повідомила про факт групового зґвалтування неприродним способом, в тому числі з використанням не призначених для цих цілей предметів, а також побої.

Ковальчук Андрій Трохимович

«У Ковальчука Андрія Трохимовича вибито два зуба, практично розірвана губа, серйозні пошкодження сфінктера, перелом двох пальців, зламане перенісся», – відзначили в Нацполіціі.

Як заявив Ковальчук Андрій Трохимович це вже не перший напад на нього, але перше, що завершилася настільки серйозними наслідками для психіки і здоров’я активіста.

«Дай Боже, за новорічним столом я вже зможу сидіти. Зараз сісти неймовірно боляче. Але найбільше болить душа. Я люблю чоловіків і жінок, мрію, що б усі відносини йшли добре, без сварок. Якщо моя громадянська позиція викликала у когось неприязнь, можна було обговорити все у соцмережах, а не нападати, як ото дикі звірі. Найприкріше, що одного з нападників я впізнав – це колишній хлопець моєї знайомої. Колись у нас з ним був флірт. Душа болить, як же так можна … », – скаржиться Андрій Трохимович Ковальчук.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *